• O nasKONTYNENTY

 • Azja
 • Afryka
 • Ameryka Północna
 • Ameryka Południowa
 • Europa
 • Australia

Stowarzyszenie „Homohibernatus” zajmuje się planowaniem i organizacją wycieczek, wypraw i imprez związanych z podróżowaniem i turystyką. Staramy się przede wszystkim trafić z ofertą do osób dla których podróżowanie jest pasją. Stawiamy nie tylko na zdobywanie celu, szczytu, ale też na drogę do tego celu, podróżowanie które pozwoli państwu w wyjątkowy sposób poznać miejscową kulturę, przyrodę i codzienne życie jakie się toczy w danym miejscu. Bezpieczeństwo i pełna satysfakcja Państwa jest dla nas priorytetem. Jedną z ofert głównych w których się specjalizujemy jest "Korona Ziemi” - czyli zdobywanie w górach wszystkich największych szczytów kontynentów.

„Homohibernatus”

jest też Stowarzyszeniem który zrzesza młodych, kreatywnych ludzi organizujących różnego rodzaju imprezy integracyjne, imprezy i wyjazdy firmowe, eventy, warsztaty i szkolenia managerskie oraz kadry kierowniczej a także informatyczne dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Aby państwo mogli zająć sie tylko szkoleniem i zabawą-proponujemy organizację imprez od podstaw, tzn. począwszy od transportu poprzez organizację zakwaterowania wraz z zabawami, wykładami , szkoleniem, cateringiem, na ubezpieczeniu skończywszy.

Aktualności

 • Wyprawa Aconcagua 01.2019
  Na początku stycznia i w lutym w 2019r i w ruszamy do Ameryki Południowej do Argentyny. Tam w Andach bedziemy wspinac sie na najwyzszy ich szczyt - Aconcague nalezącą do tzw Korony Ziemi czyli do najwyzszych szczytów kontynentów. Wchodzimy drogą Vacas, bardziej zieloną z trzy dniowym trekkingiem który pozwoli na lepszą aklimatyzację.
  Tegoroczna wyprawa jak co roku zakonczyła się sukcesem, 15 osob na szczycie!

   

 • Wyprawa Australia, Nowa Zelandia 2018

  Podczas naszej listopadowej wyprawy do Australii przedewszystkim wejdziemy w Górach Śnieżnych na Górę Kościuszki zaliczaną do Korony Ziemi. Odwiedzimy Melbourne, przejedziemy wybrzezem nad Morzem Tasmana gdzie w miejscowosci Eden bedziemy oglądać wieloryby, bedziemy podziwiać Uluru - Ayers Rock , jeden z najwiekszych monolitów świata. Na deser dorzucimy Nową Zelandie lub Tasmanie. Nie przegapcie tej przygody.

 • Polish Everest Expedition 2018

  06.04.2018r rusza nasza kolejna ekspedycja na Mount Everest 8848m.n.p.m. Będziemy działać w Himalajach od strony Chin, Tybetu. Uwazamy ze jest to obecnie duzo bezpieczniejsza strona, zapewniająca podobny serwis agencji co po stronie Nepalu i gwarantująca pewniejszy sukces. Startujemy z Kathmandu gdzie przy okazji zwiedzimy tą mekkę himalaizmu. Dołącz do najlepszych!

 • Wyprawy na Mont Blanc w 2018

  W sezonie 2017 odbyliśmy 8 wypraw na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. 116 osób na szczycie ! Wchodziliśmy tradycyjnie klasyczną i najbardziej bezpieczną drogą zapewniającą jak największe prawdopodobieństwo sukcesu przez Dom du Guter. Zapraszamy w nadchodzącym roku 2018 juz od 04.06. Następne wyprawy 25.06, 07, 17 i 23.07 , 13 i 27.08 oraz 10.09.2018r. Podczas wyprawy wymagamy od uczestnikow dobrej kondycji, reszty uczymy na miejscu ( obsluga czekana, raków, asekuracji na linie ) wiec macie 2 w 1, i kurs i wyprawe.