• Kontakt


Stowarzyszenie Sportowe
Klub Alpinistyczny Homohibernatus

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Sportowe Klub Alpinistyczny Homohibernatus z siedzibą w Warszawie ul Kowalczyka 16 m 817. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu dokonania zapisu na listę członków wspierających Klub Alpinistyczny Homohibernatus oraz pełnego korzystania z platformy homohibernatus.eu, w tym dokonywania zapisów na prowadzone przez Klub wydarzenia. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Informujemy, że Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres homohibernatus@wp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy

 • ul. Toruńska 72/3

  03-226 Warszawa

 • email: homohibernatus@wp.pl

 • tel.: +48 508551234

   

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Temat:
Wiadomość:

Aktualności

 • Wyprawa Aconcagua 01.2019
  Na początku stycznia i w lutym w 2019r i w ruszamy do Ameryki Południowej do Argentyny. Tam w Andach bedziemy wspinac sie na najwyzszy ich szczyt - Aconcague nalezącą do tzw Korony Ziemi czyli do najwyzszych szczytów kontynentów. Wchodzimy drogą Vacas, bardziej zieloną z trzy dniowym trekkingiem który pozwoli na lepszą aklimatyzację.
  Tegoroczna wyprawa jak co roku zakonczyła się sukcesem, 15 osob na szczycie!

   

 • Wyprawa Australia, Tasmaniaa 2018

  Podczas naszej listopadowej wyprawy do Australii która startuje 13 listopada 2018 przedewszystkim wejdziemy w Górach Śnieżnych na Górę Kościuszki zaliczaną do Korony Ziemi. Odwiedzimy Melbourne, przejedziemy wybrzezem nad Morzem Tasmana gdzie w miejscowosci Eden bedziemy oglądać wieloryby, bedziemy podziwiać Uluru - Ayers Rock , jeden z najwiekszych monolitów świata. Nie przegapcie tej przygody.

 • Polish Everest Expedition 2018

  Everest Expedition 2018
  Bardzo dobre wieści z Himalajów. 18 maja 2018r na szczycie Mount Everest 8848m.n.p.m. stanął Krzysztof KuklaPiotr Sliwinski dzień pózniej 19 maja. Ponad to Nasi koledzy Łukasz Łagożny i Tomasz Krypel staneli na Dachu Świata 16 maja 2018r a Sylwester Twardowski 20 maja 2018. Joanna Zielonka , Jacek Jasniewski zawróciła przed 8000m. a Piotr Jaśniewski doszedł powyzej Campu 3 na 8500m gdzie niestety dopadła go ślepota śnieżna i byl zmuszony zarócić. Wszyscy najważniejsze że są już bezpieczni na dole w Base Campie. Dawno nie było tylu sukcesów. Wszystkim serdecznie gratulujemy determinacji w dążeniu do celu ! 

  Nowych śmiałków zapraszamy na sezon 2019
  www.everest2018.pl

 • Wyprawy na Mont Blanc w 2019

  W sezonie 2017 odbyliśmy 8 wypraw na najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. 116 osób na szczycie ! Wchodziliśmy tradycyjnie klasyczną i najbardziej bezpieczną drogą zapewniającą jak największe prawdopodobieństwo sukcesu przez Dom du Guter. Zapraszamy w nadchodzącym roku 2018.  Podczas wyprawy wymagamy od uczestnikow bardzo dobrej kondycji, reszty uczymy na miejscu ( obsluga czekana, raków, asekuracji na linie itp.) wiec macie 2 w 1, i kurs i wyprawe.